jobhub

Офіс-менеджер, адміністратор офісу / ADMINISTRÁTOR PROJEKTU

Name is required.
Message is required.
Опис позиції - Popis pozice
Доброго дня! Робота для жінок у м. Брно!!! Компанія Enkom у пошуку офіс-менеджера, адміністратора, це людина яка буде працювати з документами, вхідною та вихідною кореспонденцією, робота з договорами. Вимоги: знання англійської мови вище середнього рівня, знання офісних програм: Word, Excel, перевагою буде попередній досвід роботи з документами. Графік роботи: 08:00–16:30, зарплата: 22–25 000 крон. За детальною інформацією звертайтеся у вайбер за номером: +380965539325 – Соломія)

Dobrý den! Práce pro ženy v Brně!!! Firma Enkom hledá office managera, administrátora, jedná se o člověka, který bude pracovat s dokumenty, příchozí a odchozí korespondencí, práce se smlouvami. Požadavky: znalost anglického jazyka nad středně pokročilou úrovní, znalost kancelářských programů: Word, Excel, předchozí zkušenosti s prací s dokumenty výhodou. Pracovní doba: 08:00–16:30, plat: 22–25 000 korun. Pro podrobné informace kontaktujte Viber na čísle: +380965539325 – Solomiya)