jobhub

Доставка їжі та дрібних відправлень / Rozvoz jídla a drobných zásilek

Name is required.
Message is required.
Опис позиції - Popis pozice
До нашої кур'єрської служби приймаємо водіїв для доставки їжі та дрібних посилок Ми пропонуємо: Призначений службовий автомобіль, який ви можете взяти додому між змінами Карта для заправки в транспортному засобі (компанія оплачує всі вимоги, пов'язані з транспортним засобом) Орендна плата або застава за транспортний засіб не стягується Аванс щодня в розмірі 80% від заробітку Можливість працювати на HPP, DPP, DPČ i як бригада Денний заробіток 1700-2300 чистого + чайові Зміни по 10-12 годин на добу. Початок від 11:00 Наша компанія працює щодня Ми вимагаємо: Чеська мова на комунікативному рівні Водійські права групи В не менше 2 років Власний телефон з інтернетом Зателефонуйте за номером 777 409 207 і домовтеся про дату співбесіди, приступити до праці можна вже наступного дня після співбесіди. На коментарі та справи не відповідаю. Дякую

Do naší kurýrní společnosti příjmeme řidiče pro rozvoz jídla a drobných zásilek. Nabízíme: Přidělené firemní vozidlo, které si mezi směny můžete brát domů Ve vozidle tankovací karta (veškeré náležitosti spojené s vozidlem hradí firma) Žádný nájem ani kauce za vozidlo se neplatí Každý den finanční záloha ve výši 80% výdělku Spolupráce HPP, DPP, DPČ, Brigáda Denní výdělek 1700 až 2300 čistého + dýška Směny 10 až 12 hodin denně. Začátek v 11:00 Naše firma pracuje každý den Nástup možný ihned Požadujeme: Český jazyk na komunikativní úrovni Řidičský průkaz skupiny B alespoň 2 roky Vlastní telefon s daty Volejte na 777 409 207 a domluvte si termín pohovoru, nástup možný v den po pohovoru. Na komentáře ani sz nereaguji. Děkuji