jobhub

ОПЕРАТОР/ОПЕРАТОРКА ВИРОБНИЦТВА. Місто Скаліца , Словаччина. / Operátor/ka výroby Skalica,SR

Name is required.
Message is required.
Опис позиції - Popis pozice
ОПЕРАТОР/ОПЕРАТОРКА ВИРОБНИЦТВА. Місто Скаліца , Словаччина. * Виробництво підшипників і коробок передач, шківів, шестерень * Монтажні роботи 💸 Зарплата 4,11 євро / год Бонус за продуктивність 30% Денна зміна 0,30 євро / год Нічна зміна 1,43 євро / год Доплата за роботу у вихідні дні 25% Робота в святкові дні 125% Доплата за шум 0,72 євро / год (тільки на небезпечних робочих місцях 3-ї категорії) 🍔Талон на харчування 3,90 Євро / зміна (2,32 Євро оплачує роботодавець, працівник 0,98 Євро, Соціальний фонд 0,60 Євро) Проживання - 1,20 Євро / ніч. ⏰ робота в 3 зміни 7,5 год / зміна (ПН-ПТ) За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: (Viber/ WhatsApp) ☎+ 420 735 184 730☎ Діана

Operátor/ka výroby Skalica,SR Strojírenství Náplň práce: • Výroba ložisek a převodovek, kladek, ozubených koleček • Montážní práce Požadujeme: • Manuální zručnost • Fyzická zdatnost • Samostatnost • Práce vhodná i pro absolventy • Práce na 3 směny Nabízíme: • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr • mzda 4,35 EUR/hod • výkonnostní premie 30% • stravenky v hodnote 3, 90 EUR/směna (2,32 EUR hradí zaměstnavatel, zaměstnanec 0,98 EUR, soc. fond 0,60 EUR) • příplatek za víkend 25% • příplatek za svátek 125% • odpolední směna 0,30 EUR/hod, noční směna 1,43 EUR/hod • UBYTOVÁNÍ ZABEZPEČENÉ – 1,20 EUR/noc • Místo výkonu práce Skalica, SR Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit: telefonicky na čísle +420 735 184 730