jobhub

Водій/ка міжнародних вантажних перевезень-рефрежиратор,штора / řidič kamionu

Name is required.
Message is required.
Опис позиції - Popis pozice
Перевозимо вантажі до Англії, країн Бенелюксу, Німеччини, Франції,Щвейцарії,Австрії. -Працюємо по всій Чехії. -Диспетчери володіють мовами (GB,DE,ES,RUS,UA) -Фірма має багаторічний досвід праці. -Дотримуємо правила праці та відпочинку. Гарантуємо справедливе відношення до працівників. -Наші вимоги. -Посвідчення водія категорії С+Е. -Категорія С відкрита до 10.9 2009. -При необхідності забезпечимо навчання на категорію Е за рахунок фірми. -Довідку несудимості . -Посвідчення ARD(якщо є). -Відповідальність та бажання працювати. Пропонуємо. -Заробітну плату 45000-70000 корун(в залежності від місця праці). -Доплати за поїздки до Англії, за більше 3 навантажень-розвантажень. -Доплату за економне водіння.. Запеспечмо навчання на АДР,код 95. -Працюємо на сучасних машинах. -Машини марки DAF,VOLVO (до 5 років).

o Jezdíme Velká Británie, Benelux, DE, FR, CH, AT o Působnost téměř celá ČR o Dispečeři s jazykovou vybaveností (GB, DE, ES, RUS, UA) o Dlouholeté zkušenosti v oboru o Dodržování legislativy o Férové jednání Požadujeme o Řidičské oprávnění skupiny C a E o V případně řidičské oprávnění skupiny B – zajistíme rozšíření C a E na naše náklady o Časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost o Výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost) o Školení ADR výhodou Nabízíme o Měsíčně si vyděláš 45.000 – 70.000,- Kč (dle pracovního nasazení) o Benefity ve formě různých příplatků za jízdu do GB, více nakládek a vykládek, ADR, ekonomickou jízdu, věrnostní příspěvky o Moderní vozový park o Zajistíme doplnění školení ADR na náklady firmy o Kamiony značky DAF / VOLVO (staří do 5-ti let)